Firma podejmuje prace z zakresu:

Highslide JS
KOMPLEKSOWA REWALORYZACJA I KONSERWACJA OBIEKTÓW ZABYTKOWYCH - od projektowania po realizację.
Highslide JS ARCHITEKTURA - konserwacja elewacji, murów ceglanych i kamiennych, kamienny detal architektoniczny,
Highslide JS RZEŹBA - konserwacja rzeźby kamiennej i drewnianej, złoconej i polichromowanej.
Highslide JS MALARSTWO - polichromie ścienne, obrazy na płótnie, drewnie i blasze.
Highslide JS WYSTRÓJ I WYPOSAŻENIE WNETRZ - tynki, sztukaterie, ołtarze złocone i polichromowane, stolarka (w tym mazerowana i politurowana), piece kaflowe, kominki, posadzki kamienne i ceramiczne, parkiety, metal,
Highslide JS
ARANŻACJE KONSERWATORSKIE - projekty aranżacji w stylu epoki, symulacje komputerowe, rekonstrukcje, kopie obrazów i polichromii, malarstwo iluzjonistyczne.

BADANIA I EKSPERTYZY KONSERWATORSKIE - prace badawcze na występowanie polichromii, badania konserwatorskie wraz z kompletem badań fizykochemicznych, rozpoznanie stanu zachowania

PROJEKTOWANIE KONSERWATORSKIE I ARCHITEKTONICZNE - kompleksowe projektowanie dla potrzeb planowanych remontów i adaptacji obiektów zabytkowych (inwentaryzacje, Programy prac konserwatorskich, projekty architektoniczne, materiały dla celów przetargowych i wniosków o dotacje (w tym także przedmiary robót i kosztorysy inwestorskie).

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o instytucjach, klasztorach i kościołach jak i klientach indywidualnych. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

 
Yabo & 2009